The Vairāk Izdevīgs Kredīti pitfall

 
 izdevīgāk aizdevumi

augstākā līmeņa finanšu kredītspeciālisti tika izskatot katru pieteikumu, padarot to grūti iesniegt konsekventu finanšu aizdevumu lēmumus. Kopā ar kredītiem, bankām arī nodot naudu asorti formas vērtspapīriem. Neatkarīgi no noguldījumiem, bankas var arī aizņemties naudu no dažādiem citiem avotiem. Mēs esam izmanto noteiktu šķirņu aizdevumu ļoti īsa termiņa ones.

DCU veica plašu pētījumu par lēmumu dzinēju, lai atrastu vienu, kas vislabāk apmierinātu pašreizējās prasības un pielāgotos nākotnes izaugsmi. Kredīti nenokārtots tautas 120 komerciālie aizdevēji sasniedza $ 272000000000, kas novembra beigās, pamatojoties uz centrālās bankas datiem. Tad gadījumā, ja jūs nevarat atmaksāt finanšu aizdevumu, aizdevumu kompānija savāc vairākas atjaunošanas maksas. Jūs esat prasīts atlīdzināt naudu ar procentiem ar laiku.

Ja bankas ir izdevīgi, tie var būt stabils. Tas būs grūtāk piesaistīt finansējumu uz uzņēmumu no ārējiem avotiem. Tie varētu mēģināt iegūt vienreizēju super-angel finansējumu, kas ir grūti atrast. Sazināties ar savu valsts vai pašvaldības iestādē finanšu attīstību, lai identificētu par šīm iespējām.

Ja Jūs būtu īsteno SBA galvotā aizdevuma, ko jums vajadzētu veikt pasākumus, lai strādātu ar aizdevējiem savā pilsētā, kas sadarbojas ar visām MUA. Diskriminācija var ietvert liedzot finansējumu vai mājas pārdošanu balstīta uz rasu kritērijiem. Jums ir nepieciešams, lai piedāvātu FHA ar plašu informāciju.

Izvēle Good izdevīgāk Kredīti

Tas ir viņu vēlme, lai nodrošinātu lielāku aizdevumu likmi, jo nodrošināt banku cena ir tik liels , jo viņi nav efektīva brīdī, Hartadi Sarwono, gubernators Bank Indonēzijā, nācijas centrālās bankas vietnieks, teica laikā intervijā novembrī. Tie nodrošina naudas summām, kas ir nepietiekamas $ 200,000 klāstu un bieži iegulda savā mājsaimniecībā valsts vai reģiona. Studenti var aizņemties līdz pat 5500 $ no šiem aizdevumiem ik gadu, pamatojoties uz to kalendāro gadu skolā viņi ir. Tagad tas ir nedaudz mazāk apgrūtinošs, lai radītu šos maksājumus, bet noteikti ne vienkāršākais, ” viņa teica.

Nav tādas lietas par biznesa attiecības. Parasti, bizness nepretendē anyways. Viņiem arī vajadzēs iegādāties uzņēmumā, ne tikai nopelnīt aizdevumu. Mēs esam bija tikai 1 kredītu, kas tika iekasēts off, un kas bija kļūda ietvaros parakstīšanu.

Banku nozare vēlas gabaliņu konkrēto pīrāgs. Sākotnējie četrus gadu desmitus, mēs pavadījām $ 3500, turpmāko seši, 9300 $, turpmākajos četros, $ 36,000, teica Sandy. Arnolds reizēm bija īstermiņa aizdevumus agrās desmitgadēs, un 0 procenti maksājumu kartes, izmaksātās precīzi, skrēja savu saimniecību daudzus gadus. Tas ir ieguvuši studenti, kas maksā tvaicēti.

Tas bieži vien ir ziņots, ka galvenais faktors, kas saņem nelielu aizdevumu ir kredīta rezultāts vēsture lendee. Piemēram, gadījumā, ja jūsu bizness ir patiešām grūtos finanšu reizes, jūsu banka var lūgt jums nekavējoties atmaksāt visu daudzumu finanšu aizdevumu, kaut maz ticama ar patēriņa finanšu aizdevumu. Kad esat veiksmīgi izmantojis drošu karti span laika, tad jūs varat pretendēt uz regulāru nenodrošināto maksas karti. Patiesībā, šķiet, stingri pretējais ir taisnība.

Kā mēs esam pierādījuši iepriekš, pagātnes lieta, ko jūs vēlaties darīt, ir vienkārši radīt būvniecības kredītu un arī iznākt negatīva. Tas var palīdzēt jums, lai veiktu pārbaudi uz augšu, lai pārliecinātos, jūs saņemat katru vienu no ienākumiem, jūs varētu iegūt. Jums ir nepieciešams maksāt pilnu aizdevuma atpakaļ beigās pāris nedēļām.